Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Газета Быть добру Международная газета
"Быть добру"

Родная газета

Международная газета
"Родная газета"

Газета Родовое поместье

Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):


Группы
Різновиди та особливості використання герметиків

опубликовано: 24 июля 2023, 22:43

На будівництві та під час ремонту одними з найактуальніших матеріалів є герметик — в'язка речовина на основі полімерів. Основне призначення герметиків — ізоляція зазорів, пустот, а також герметизація та гідроізоляція. Головне завдання герметика — запобігання прониканню повітря, води до матеріалів, запобігання руйнування конструкції. Також герметик використовується для якісного заповнення простору між декількома конструкціями. На відміну від монтажної піни, герметик практично не збільшується в обсязі.

Клей-герметик гібридний Mounter білий 280 мл

Популярні різновиди герметиків

За активним матеріалом розрізняють герметики:

  • акрилові,

  • поліуретанові,

  • силіконові,

  • бутилові.

Герметики на основі акрилу застосовуються для скріплення конструкцій, котрі не рухаються чи рухаються мало. Таким герметиком можна обробляти шви, порожнечі, щілини. Важливою перевагою такого герметика є низька ціна та простота застосування.

Герметики на основі поліуретану застосовуються для склеювання конструкцій з дерева, метала, пластика, кераміки. Поліуретанові герметики стійкі до вологи та корозії, досить швидко тверднуть після нанесення.

Силіконові герметики виготовляються на основі синтетичного каучуку, відрізняються універсальністю застосування. Такими герметиками можна заповнювати шви у ванній, віконних блоках, герметизувати шви у побутовій техніці, повітроводах. Головними плюсами силіконових герметиків є вологостійкість, еластичність, стійкість до низьких та високих температур.

Герметик бітумний Mounter чорний 280 мл

Популярні різновиди герметиків

Серед силіконових герметиків має попит продукція бренду Mounter. Такий силіконовий герметик призначений для заповнення щілин у дверних та віконних блоках, заповнення швів та щілин між стіновими панелями, ущільнення з'єднань в санітарних приміщеннях.

Серед основних переваг герметика варто відзначити:

  • високі показники стійкості до вологи та атмосферних чинників;

  • високий рівень адгезії до більшості будівельних матеріалів;

  • час формування плівки – 5-10 хвилин.

Клей-герметик гібридний Mounter, створений на основі гібридних полімерів, відрізняється високою адгезією та еластичністю. Продукт відрізняється стійкістю до вібрацій, впливу атмосферних явищ та УФ-променів. Герметик зберігає постійну еластичність при температурі від -40 до +60 градусів.

Силіконовий санітарний герметик Mounter створений для заповнення щілин та герметизації з'єднань у приміщеннях з підвищеною вологістю. Важлива відмінність герметика — наявність антигрибкових домішок. Окрім цього герметик відрізняється еластичністю, термостійкістю до +180 градусів.

Акриловий герметик Mounter створений для герметизації віконних та дверних блоків, заповнення тріщин у цегляній кладці, дерев'яних конструкцій. Герметик може застосовуватися для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Для кріплення покрівельних конструкцій, заповнення порожнин між різними деталями будівельних матеріалів на даху, застосовується бітумний герметик Mounter. Такий продукт має високий рівень адгезії до більшості будівельних матеріалів.


 


--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика портала... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

Нравится