Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Газета Быть добру Международная газета
"Быть добру"

Родная газета

Международная газета
"Родная газета"

Газета Родовое поместье

Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):


Группы
У чому сенс ортопедичного матраца?

опубликовано: 31 июля 2023, 22:07

 

Однією з найважливіших передумов хорошого самопочуття та бадьорості є міцний сон. Тільки добре виспавшись, можна мати гарний вигляд і бути сповненими енергії та натхнення. Експерти з усього світу рекомендують використовувати для якісного сну матраци ортопедичні. Вони позитивно впливають на поставу людини, забезпечують фізіологічно правильне положення хребта вночі та сприяють повноцінному відпочинку.

2Ikv1ekHv3gZzQ7Qs4kpbeaahVZSoLtF6JyWffBw.png

Чому варто купувати саме ортопедичні матраци

Ортопедичний матрац — це не хитрий трюк маркетологів, а необхідність для людей, що хочуть мати здорову спину та гарне самопочуття щоранку. Їхньою головною відмінністю від звичайних матраців є анатомічно правильна підтримка тіла з урахуванням індивідуальних особливостей людини. Ви можете обрати висоту та жорсткість матраца згідно зі своїми вподобаннями. Ціна ортопедичного матраца залежить від його розмірів і наповнення. Найпопулярнішими є два варіанти:

  • З пружинним блоком — усередині розміщений блок із жорсткими металевими пружинами, що можуть бути взаємозалежними чи відокремленими одна від одної спеціальними чохлами (Pocket Spring). Такі моделі зазвичай доповнені додатковим шаром наповнювача для більшого комфорту.

  • Безпружинні — виготовлені з матеріалу, який ідеально повторює контури тіла, швидко відновлює свою форму та не прогинається в місцях, де немає навантаження. Такі моделі сприяють циркуляції крові та забезпечують анатомічно правильне положення тіла.

Ортопедичні матраци мають хорошу повітропроникність, швидко виводять вологу, не спричиняють алергічних реакцій. Завдяки їм добре знімається м’язова втома та зменшуються болі у спині.

Матраци ортопедичні двоспальні є дієвою профілактикою сколіозу, остеохондрозу й інших хвороб спини та шийного відділу. А якщо проблеми вже існують, то ортопедичні матраци не дадуть їм посилитися та прогресувати. Сон на них міцний і солодкий. Після кількох годин такого відпочинку сили максимально відновлюються, з’являється бажання діяти, поліпшується настрій.

Де придбати якісний ортопедичний матрац

ldQFk0KkUK03USsRnA1w4Cas2nfC14aPksQ4qX7x.pngШирокий вибір ортопедичних матраців на будь-який смак представлений в інтернет-магазині КІМА. В асортименті є моделі для дорослих і дітей різного віку. Продукція екологічна та відповідає стандартам якості.

Ортопедичні матраци КІМА виготовляються в Україні. Компанія має власне виробництво повного циклу, що дає змогу контролювати якість на всіх етапах виготовлення. Замовити матрац можна з доставкою в будь-який населений пункт України однією з транспортних компаній.


 


--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика портала... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

Нравится