Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Газета Быть добру Международная газета
"Быть добру"

Родная газета

Международная газета
"Родная газета"

Газета Родовое поместье

Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):


Группы
Діагностика та аналіз результатів ветеринарних досліджень

опубликовано: 14 августа 2023, 16:40

У сучасній медицині для оцінки стану здоров’я пацієнта часто використовуються гематологічні дослідження. Те саме стосується і ветеринарії — така діагностика дає можливість виявляти патології та призначати оптимальну схему лікування. Звичайно, така робота вже давно не виконується вручну — для цього застосовують автоматичний гематологічний аналізатор. Розбираємося у принципах дії та характеристиках такого приладу разом із представниками компанії BIOVET.UA.

HyLY92g1grE0bM7rZnef4xGshnEQG87PWbyYp0HB.png

Як працює сучасна діагностична станція

Вибираючи обладнання для ветеринарної клініки, починайте з кількості методів дослідження. Топовий аналізатор гематологічний автоматичний комбінує декілька технологій, наприклад:

  • проточну цитометрію;

  • лазерне розсіювання;

  • використання хімічного барвника;

  • флуоресцентне фарбування;

  • деполімеризацію тромбоцитів тощо.

Завдяки таким методикам аналізатори гематологічні автоматичні здатні оцінювати вміст клітин певного типу, визначати їхній стан і шукати аномалії. Вони подають результати у вигляді графіків розсіювання (скатерограм) та накопичувальних діаграм (гістограм).

Ключові характеристики діагностичного обладнання

Ще однією важливою характеристикою є кількість показників у підсумкових звітах. Щоб правильно вибрати гематологічний аналізатор, уважно ознайомтеся з їх списком. Зазвичай вважається, що чим більше показників доступно, тим краще. Проте фахівці компанії BIOVET.UA наголошують, що не варто переплачувати великі гроші, якщо ви не плануєте користуватися певним функціоналом.

Варто також звернути увагу на такі параметри:

  • Час дослідження та пропускна спроможність. Для маленьких клінік вистачить 3–10 аналізів за годину, а для великих ветеринарних центрів — від 20 і більше.

  • Рекомендований об’єм зразка, з яким може працювати аналізатор. Що менший цей показник, то комфортніше проходитиме процедура забору біоматеріалу.

  • Спосіб управління. Моделі з традиційними кнопками дешевші та стійкіші до забруднення. Проте сенсорні екрани дають можливість отримувати швидкий доступ до будь-яких пунктів меню.

OegJzNvfX9o7xPgS8Z5JUGxAaoxi8PXL1qrre44G.png

Варто також зазначити, що нормативні показники можуть суттєво відрізнятися для різних видів тварин, Тому слід уточнювати й наявність готових профілів для кішок, собак, великої рогатої худоби, птахів, рептилій тощо. Більшість сучасних приладів також дають операторам можливість створювати десятки власних схем досліджень і встановлювати референсні показники. Це дуже зручно, якщо клініка спеціалізується на лікуванні певних порід кішок і собак, які мають суттєві генетичні та фізіологічні особливості.


 


--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика портала... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

Нравится