Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Газета Быть добру Международная газета
"Быть добру"

Родная газета

Международная газета
"Родная газета"

Газета Родовое поместье

Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылку
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка о хороших событиях,
интересных мероприятиях
и полезных объявлениях.

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Группы


З ЯКИХ ЦЕ ПІР МЕДИКИ РАДЯТЬ ПИТИ?

опубликовано: 29 декабря 2013, 22:51

Вчасно помічено диверсію з боку міністерства охорони здоров'я - див. документ.
Пропоную оперативно розповсюдити цей текст, щоб ця думка прозвучала дійсно як думка
широкої громадськості, щоб безсоромним нарешті стало соромно.
Можна розповсюджувати на форумах (про здоров'я, патріотичних тощо) та в
соціальних мережах (знову ж таки, в першу чергу в тих спільнотах, для яких
тверезість та здоров'я є цінністю).

--
З повагою, Роман Піцикевич

Твереза Україна — наше світле майбутнє! http://www.tvereza.info

=================================================

 

Міністру охорони здоров'я
Богатирьовій Р.В.
 
З ЯКИХ ЦЕ ПІР МЕДИКИ РАДЯТЬ ПИТИ?
Шановна Раїса Василівна!
Сьогодні, 27 грудня 2013 р., на офіційному сайті МОЗ України http://moz.gov.ua/ було опубліковано рекомендації круглого столу «Новорічні свята без шкоди для здоров’я», адресовані до всіх людей, які святкуватимуть новорічні свята.
Зокрема, дається порада пити, а саме: "дотримуйтеся золотого правила – пити не більше так званої «однієї дози» алкоголю на годину. «Одна доза» – це 180 мл вина, або 360 мл пива, чи 30 мл міцного напою".
Звертаємо Вашу увагу на неприпустимість таких порад в одній з найбільш алкоголізованих країн світу. На нашу думку, МОЗ України не має жодного морального права ні прямим, ні непрямим чином виправдовувати чи підтримувати звичку вживання алкоголю в суспільстві. Усі здорові сили суспільства очікують від охоронців нашого здоров’я зовсім іншої поради – відзначати новорічні свята тверезо. Авторитетний голос медицини, в тому числі сайт Міністерства охорони здоров’я, повинні однозначно і безкомпромісно пропагувати відродження тверезих звичаїв нашої країни, на які, насправді, багатий наш народ.
Вимагаємо зняти дану публікацію (http://moz.gov.ua/ua/portal/pre_20131227_d.html) з офіційного сайту МОЗ, натомість розмістити на сторінці за цією ж веб-адресою правдиву інформацію про алкоголь, застереження щодо вживання алкоголю взагалі і тим більше під час свят.
Алкоголь за ДСТУ 4221-2003 визначається як токсична речовина наркотичного характеру дії. Будь-які висловлювання про «дотримання якоїсь дози», будь-які виправдання вживання токсичної та наркотичної речовини (окрім випадків, коли людина дійсно знаходиться під загрозою смерті і наркоз необхідний, щоб врятувати її життя) можуть свідчити лише про бажання будь-якою ціною продати токсичний товар або про повну наукову безграмотність таких радників.
Загальновідомо, що знешкодження алкоголю та інших токсичних речовин в організмі відбувається у різних людей з різною швидкістю. Тому, дослухаючись порад про «золоті дози», та ще й «щогодини», люди ризикують або отримати важке отруєння організму, або ж, якщо симптоми отруєння будуть неважкими, а процес отруєння буде соціально привабливим – набути залежності від алкоголю. Найбільше страждає від потурання «алкогольним звичаям» молодь.
Також не секрет, що виробники алкоголю з метою гарантування стабільності своїх прибутків зараз намагаються ввести поняття «безпечної дози» до повсякденної лексики і навіть до нормативно-правових актів. На жаль, до цього інколи причетні медики – люди, які давали клятву Гіппократа. Тож закликаємо працівників медичної науки не поступатися цьому тиску!
Ми вважаємо, що українське суспільство, а особливо молодь має право дізнатися з офіційного сайту ВОЗ про існування найкращого варіанту – відзначати свята тверезо.
 
З повагою, голова секретаріату
Всеукраїнського громадського руху «Твереза Україна».
О.А.Почекета
ukraina@tvereza.info

--- Подпишись на рассылку "Быть добру"... --- --- Информационная политика портала... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

Нравится