Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Газета Быть добру Международная газета
"Быть добру"

Родная газета

Международная газета
"Родная газета"

Газета Родовое поместье

Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):


Группы
Відповідальність за підпали рослинності

опубликовано в Портал (Агенство) 06 апреля 2017
 
         У місцях відпочинку на природі, парках, лісі чи біля водоймищ громадянам потрібно поводитися вкрай обережно – дотримуючись всіх прийнятих правил пожежної безпеки та недопущення підпалу стерні, очерету та сухостою трави, що призводить до виникнення пожеж та небезпечних ситуацій, негативно впливає на флору та фауну в районі.
        Звертаємо увагу громадян, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісі, самовільного випалювання рослинності і т.д. в адміністративному законодавстві відповідно до ст.77 КУпАП зазначено: « порушення вимог пожежної безпеки в лісах» –тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 до 3-х неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 3-х до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
        Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3-до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 7 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
        Також порушення вимог ст. 77-1 КУпАП: « Самовільне випалювання рослинності або її залишків» Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного гасіння – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Служба ДІМ Веселинівського РВ УМВС
 

--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика портала... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

Нравится